Skip to main content

Saa tuttavaks Ingeriga

Inger Vestergaard Meie tehnikaekspert, kelle kireks on aiandus ja loomine

Kes ma olen?

Õppisin tehnikakõrgkoolis, kus keskendusin peamiselt masinaehitusele, ja olen aastaid töötanud ehitusosakonnas. Alustasin oma teekonda Eurowind Energys projektijuhi abina, kuid mõnikord oli mul raske teha vahet, millised ülesanded on minu ja millised mu projektijuhi omad. Ja nii öeldigi mulle lihtsalt: “Siis peaksime andma sulle oma tuulikud, mida hallata.“ Ja niimoodi saigi minust sujuvalt tehniline projektijuht.

 

JBN EUROWIND 090322 00531

On ülioluline, et meie kultuur oleks läbipaistev, inimesed jagaksid oma teadmisi ja aitaksid üksteist.

Kuidas ma väärtust loon?

Oman tehnilist tausta nii B2B kui ka B2C tootmisettevõtetest, hooldan osa meie tuulikutest Taanis ja Saksamaal. Teisisõnu tagan selle, et meie tuulikud oleksid igal ajal täielikult töökorras. Kui tuulik ootamatult töötamast lakkab, on minu ülesanne selgitada välja põhjus ja võtta ühendust nendega, kes aitavad selle ära parandada. Minu päevad ei ole kunagi ühesugused ja see on üks paljudest asjadest, mis mulle mu töö juures meeldib. Näiteks tegelesin kord juhtumiga, mille puhul tuli ühendust võtta meie kindlustusagentuuriga. Korraga tuli mu ülemus minu juurde ja küsis, kas mulle meeldivad sedalaadi ülesanded, sest sel juhul teeb ta nii, et mulle antakse taolisi ülesandeid rohkem.

Minu teekond Eurowind Energys algas aastal 2015 ja selle aja jooksul on nii mõndagi juhtunud. Alustasin projektijuhi abina ja mida rohkem end tõestasin, seda vastutusrikkamaid ülesandeid sain. Minust ei saanud päevapealt projektijuhti, aga mulle anti järjest olulisemaid ülesandeid ja ma kasvasin koos Eurowindiga. Olen nautinud sellest suurepärasest teekonnast osasaamist ja mulle meeldib, et siin on alati arenguruumi. Mul on kolleege, kes on näidanud üles oma huvi ja kirge mõne teise valdkonna vastu kui see, mida nad on õppinud, ning Eurowind võimaldab neil uue ameti selgeks õppida.

Mis mind innustab?

Ettevõte ja selle inimesed. Mind motiveerib olla ühendavaks lüliks erinevate ülesannete vahel ja mulle avaldab muljet, kui näen, kui kaugele me jõudnud oleme. Ja ootan põnevusega, kui kaugele me veel jõuda võime. Alati on uusi projekte, uusi väljakutseid ja ükski päev pole sarnane teisega ning just see ongi põnev.

Ja siis muidugi Eurowindi eriline loomus. See ettevõte on igas asjas väga vastutulelik, eriti oma töötajate suhtes. Ma tean, et me ise oma kolleegidega mängime selle õhustiku loomisel olulist rolli, aga siiski… See on minu jaoks äärmiselt tähtis. On ülioluline, et meie kultuur oleks läbipaistev, inimesed jagaksid oma teadmisi ja aitaksid üksteist. Eurowind muudab mu igapäevaelu kindlasti lihtsamaks, tasakaalustab pereelu ja huvisid, ja ma tõesti väga hindan seda.

Huvitav fakt: Lisaks jooksmisele, aias tegutsemisele ja muule sellisele olen ka päris loominguline inimene. Ma ei usu, et paljud mu kolleegid seda teavad, aga tegelen aeg-ajalt õmblemisega.
Inger Vestergaard Inger Vestergaard, Technical Project Manager

Oled valmis tutvuma veel ühe tulevase kolleegiga?