Skip to main content

Saa tuttavaks René

René Kammersgaard Meie mägirattasõitjast projektijuht EPC-s

Kes ma olen?

Olen omandanud kraadi akadeemilise finantsjuhtimise erialal, kus spetsialiseerusin ekspordile. Minu eelmine töökoht oli Global Wind Poweris Thistedis, kus töötasin kümme aastat. Minu töö seisnes selles, et olin ühendavaks lüliks meie ettevõtte ja kõigi välisprojektide vahel nii peakontoris kui ka kohapeal. Eurowindi õppisin tundma siis, kui Global Wind Power müüs oma TCM-äri Eurowindile, ja olen alati pidanud Eurowindi korralikuks ja usaldusväärseks ettevõtteks, kellega äri teha. See oli ettevõte, mis oli suurelt ette võtnud, ja ma ei jõudnud isegi sellele tööle kandideerida, enne kui mulle pakuti sarnast ametikohta, millel juba töötasin.

Kuidas ma väärtust loon?

Töötan EPC-s vanemprojektijuhina ja ma armastan oma tööd! Tavaliselt saan projekti mõnest meie arendusosakonnast Taanis või välismaal ning tagan selle, et meil on tuule- või päikeseparkide ehitamise alustamiseks vajalikud load. Siinkohal on oluline teada, et minu kolleegid on projektiga töötanud 5–7 aastat, enne kui see minu lauale jõuab. Valmistan ette kokkulepped töövõtjate, omavalitsuste, tarnijate, maaomanikega jne. Võib öelda, et olen nagu ämblik hiiglaslikus võrgus, kes üritab kõiki punkte ühendada. Kui minu osa on lõpetatud ja projekt on koostatud, annan selle üle meie TCM osakonnale.

JBN RENE 02574

See pole koht, kus oled lihtsalt üks kolleeg paljudest. See on palju enamat.

Mis mind innustab?

Ma tõesti armastan oma tööd! Selles on nii palju vabadust ja vastutust. Sa saad tegelikult olla n-ö üksik hunt, kui seda soovid; pead lihtsalt näitama edusamme ja panustama üldise hea õhkkonna loomisesse. Meie kui kolleegide ja ka erinevate osakondade ja riikide vahel on suurepärane side. Üks asi, mida ma oma töös põnevate ülesannete ja paindlikkuse kõrval hindan, on inimlik aspekt, mis on minu ametikohal olemas. Suhtlen paljude erinevate inimestega ja see meeldib mulle väga.

Kui rääkida sellest, mis mind innustab, pean mainima oma kolleege. See pole koht, kus oled lihtsalt üks kolleeg paljudest. See on palju enamat. Sa tegelikult tahadki oma kolleegidega rääkida ja tunned nende vastu siirast huvi. Iga päev on täis rõõmu, kirge ja suurepäraseid võimalusi oma tööd arendada.

Huvitav fakt: Huvitav fakt minu kohta... Seda on raske öelda. Ma ei usu, et mul oleks midagi erilist. Sõidan palju maastikurattaga ja tegelikult sain 2020. aastal uue puusa lihtsalt sellepärast, et kasutasin vale tehnikat. Teiseks võib olla see, et olen kassiinimene. Minu lapsed ütlevad mõnikord, et armastan kassi rohkem kui neid.
René Kammersgaard René Kammersgaard, Project Manager

Oled valmis tutvuma veel ühe tulevase kolleegiga?